Шановні батьки!

2022-01-04

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що з 04.01.2022р діти, які відвідують наш заклад переходять на оновлене харчування відповідно до Положення від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», з метою розбудови системи здорового, збалансованого харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок дітей.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 03.12.2021 № 458 «Про затвердження переліків категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2022 році», наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 30.12.2021 № 431р «Про організацію харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах комунальних закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2022 році» змінюється показник вартості харчування дітей. За харчування дитини батьки сплачують 60% від вартості харчування дитини на день, а саме: діти, які відвідують ясла - 33грн. 14коп., садові групи - 43грн. 80коп.

Також доводимо до вашого відома перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у дошкільному навчальному закладі у 2022 році:

- діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування;

- діти з інвалідністю;

- діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";

- діти із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиточного мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти;

- діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", які мають відповідні документи, що підтверджують їх статус;

- діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- діти із сімей, які мають трьох і більше дітей;

- діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.