• Ви знаходитесь тут:

• УВАГА! 2023/2024 навчальний рік

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до рішення Запорізької міської ради міста Запоріжжя від 29.08.2023 № 472 "Про початок нового 2023/2024 навчального року в комунальних закладах загальної середньої та дошкільної освіти міста Запоріжжя ", педагогічний колектив закладу продовжує надавати дітям освітні послуги, організовуючи освітній процес з використанням дистанційної форми здобуття освіти, використовуючи синхронне та асинхронне навчання. Співпрацювати та організовувати зворотній зв'язок з батьками дітей педагоги будуть через веб-сайт закладу, електронні платформи Zoom, GoogleMeet, Classroom, You Tube, соціальні мережі Viber, Skype, Telegram.В умовах запровадження дистанційної форми організації освітнього процесу батьки мають стати партнерами педагогічних працівників.
Просимо вас підтримувати вихователів, довіряти їм, бути чуйними, толератними, виявляти взаємоповагу. Звертайтесь за консультацією, підказкою, порадою до вихователів вашої дитини, до методиста, практичного психолога та всіх фахівців ЗДО, який відвідує ваша дитина. Шукайте можливості взаємопідтримки.

Переконані, що кожен з вихователів залюбки озброїть вас розвивальним контентом, як тільки Ви озвучите власну готовність взаємодіяти з дитиною. Більш того, зробить це грамотно, врахує можливості та потенціал саме вашої дитини. Допоможе підібрати/відібрати те, що буде цікавим, підходити саме вашій дитині. Будьте на зв'язку!